Wellness & SPA

TU MI SIĘ NAJLEPIEJ…
RELAKSUJE, WYCISZA,
DBA O SIEBIE…

Szukasz wytchnienia po dniu pełnym wrażeń lub po godzinach intensywnej pracy? Zadbaj o harmonię ducha i ciała w naszej Strefie Wellness & SPA. Tu zapomnisz o zmęczeniu i stresie, doskonale wyciszysz się i zrelaksujesz, zadbasz o swój wygląd i samopoczucie.

Ośrodek GAWRA Sauna

Oferta Wellness & SPA

Jeśli chcesz oczyścić ciało i umysł, zadbać o odnowę skóry, wzmocnić odporność i po prostu się odprężyć, skorzystaj z sauny suchej. Jej zalety doceniają wszyscy miłośnicy zdrowego relaksu.

Już jeden seans w biosaunie z olejkami eterycznymi ukoi zmysły i wprowadzi Cię w dobry nastrój, zregeneruje organizm, zniweluje napięcia i poprawi samopoczucie.

Światowa nowość – Słoneczna Łączka, pozwoli Ci uzyskać piękną, delikatną, naturalną opaleniznę. Usiądź wygodnie, zamknij oczy i wyobraź sobie środek słonecznego dnia... to właśnie tak działa!

 

Hydromasaż potrafi zdziałać cuda – wspiera odnowę biologiczną, ujędrnia ciało, odpręża i dodaje energii. Przekonaj się o tym, relaksując się w jacuzzi lub korzystając z łóżka do hydromasażu „na sucho”.

…a jeśli aktywność na łonie natury to ciągle za mało, na miłośników sportowego stylu życia czeka siłownia oraz sala fitness. W GAWRZE o formę możesz dbać przez cały rok!

Masaże

Nareszcie masz czas, by zadbać o urodę i dobre samopoczucie? Nic nie odpręży Cię tak, jak relaksujący masaż. Nasi specjaliści wykonują także masaże lecznicze. Aby skorzystać z wybranego zabiegu w dogodnym dla Ciebie terminie, skorzystaj z pomocy naszych pracowników w recepcji.

Hydromasaż - ośrodek GAWRA

Pakiety Specjalne

A może masz ochotę spędzić miło i niebanalnie czas - z mamą, przyjaciółkami, ukochaną osobą? Przygotować się na wielkie wyjście? Przekonać, że prawdziwy mężczyzna to ten, który o siebie dba? Zatroszczyć o zdrowy kręgosłup i wrócić do domu w formie? Sprawdź atrakcyjne pakiety łączące korzyści Strefy Wellness & SPA z miłym pobytem w Ośrodku!