Wellness to pojęcie używane w znaczeniu
odzyskania równowagi: umysłu, ciała i ducha człowieka.
Równowaga ta ma nie tylko przynieść relaks,
ale być źródłem dalszego dobrobytu.

 

Ośrodek GAWRA także podążył za tym trendem i udostęnia dla komfortu swoich gości nowoczesną strefę Wellness & SPA.

W Ośrodku GAWRA nasi goście oprócz aktywnego wypoczynku, mogą skorzystać z nowoczesnej strefy Wellness & SPA. Strefa wyciszenia oraz relaksu składa się między innymi z suchej sauny łagodzącej napięcie oraz biosauny niwelującej negatywne emocje i kojącej zmysły. Do dyspozycji gości jest także Słoneczna Łąka – solaryjna światowa nowość pozwalająca uzyskanie efektu naturalnej opalenizny. Dwuosobowa wanna z hydromasażem oraz specjalne łóżka do suchego hydromasażu odprężą ciało i wspomogą rehabilitację oraz odnowę biologiczną. Dla miłośników zdrowego i aktywnego wypoczynku ośrodek oddaje do dyspozycji salę fitness i siłownię.


HARMONIA

RELAKS

ODNOWA

Sauna mokra

Wpływa na nasze samopoczucie, relaksując nas, odprężając i odganiając wszelki stres. Wspaniale działa na układ immunologiczny. Potęguje produkcję ciał odpornościowych przez co rzadziej chorujemy. Przyspiesza krążenie krwi, a dzięki temu polepsza ukrwienie tkanek dotleniając je. Seanse w saunie stymulują produkcję niektórych grup hormonów, które mają działanie nasenne i odprężające. Atmosfera wpływa na wewnętrzne uspokojenie i wyciszenie. Jak widać – ma zbawienny wpływ zarówno na nasze ciało, jak i na psychikę.

Sauna sucha

Seans w saunie suchej odpręża i relaksuje. Jej działanie odczują zwłaszcza osoby w silnym stresie. Łagodzi napięcie mięśni, otwiera pory, co skutkuje oczyszczeniem organizmu z toksyn. Skóra staje się gładka i delikatna.

Wanna z hydromasażem

Hydromasaż dzięki silnemu uderzeniu wody masuje skórę oraz te partie ciała, które narażone są na duże napięcie, czyli plecy, ramiona a także stopy. Poprawia krążenie krwi, likwiduje zmęczenie, odpręża, wzmacnia kręgosłup. Polecany jest osobom zmagającym się z chorobami stawów, układu nerwowego, nad i niedociśnieniem.

Słoneczna łączka

Solaryjna światowa nowość. Umożliwia uzyskanie naturalnego efektu opalania na zasadzie pigmentacji natychmiastowej. Solarium to wywołuje ciche, delikatne działanie opalające, a dzięki zdrowotnemu dawkowaniu promieni ultrafioletowych koją ciało i umysł.

Łóżko z masażem

Do dyspozycji gości oddajemy także strefę masażu. Wygodne łóżko oraz mnogość wyboru masaży pozwoli zrelaksować i ciało i umysł.

Strefa fitness

Dla miłośników zdrowego i aktywnego wypoczynku proponujemy salę siłowni i fitness. Bieżnie, orbitrek, sprzęt pozwalający na trening górnej części ciała pozostają do dyspozycji naszych gości.

Zobacz także